Search
Close this search box.

NŠ Mladost Prelog, prvak U11 liga MNS

Posljednji ligaški vikend na međimurskim nogometnim terenima bio je jednako uzbudljiv i važan i za mlade nogometaše.

Ključna utakmica u kategoriji U11 skupina A Međimurskog nogometnog saveza igrala se u Nedelišću gdje su mali igrači NŠ Prelog pobijedili vršnjake NŠ Petica rezutatom 4:0 i s tri boda osvojili naslov međimurskog prvaka u ovoj ligi!

Po dva pogotka u važnoj pobjedi postigli su Manuel Bartolić i Gabrijel Madić.

Preložani su prvenstvo osvojili s 48 bodova, dva više od drugog Rudara iz Murskog Središća, dok je Mala Subotica na trećem mejstu s 37 bodova.

Ekipa koju vodi trener Nikola Bukal na kraju je glasno sa svojim navijačima proslavila pobjedu, a slavlje će biti nastavljeno uskoro i u Parku mladosti kada će prvacima biti predan pehar i medalje.

Još je po nekoliko utakmica u ligama mladeži ostalo za odigrati, no pobjednici liga su poznati.

U11 skupina B naslov prvaka osvojila je Sloga iz Čakovca s 40 bodova, drugi je Nogometaš 13 s 34 boda, a treća ŠN Sveti Marko s s 26 bodova.

U13 pobjednik je NŠ Općine Mala Subotica s 53 boda, jednim više od druge Petice, dok je treći Nogometaš 13 s 40 bodova.

U15 prvo je mjesto osvojila Trnava s 45 bodova, druga je NŠ Općine Mala Subotica s 39 bodova, a treći je Rudar s 38 bodova.

U19 pobjednik je NŠ Sloga s 51 bodom, drugo je Međimurje s 43 boda, a treća Trnava s 41 bodom. Preostaje još nekoliko zaostalih utakmica koje se igraju 6. lipnja, dok je Sloga sigurna na prvom mjestu, istima će biti odlučen konačan poredak druge i treće pozicije.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.