Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

Meri Furdi osvojila dva zlata i srebro na Prvenstvu Hrvatske!

Plivačica Čakovečkog plivačkog kluba Meri Furdi osvojila je dva naslova državne prvakinje i jedan viceprvakinje u kategoriji mlađih juniorki na Prvenstvu Hrvatske održanom proteklog vikenda u Zagrebu.

Meri se zlatom okitila u disciplinama 50m i 200m slobodno, dok je srebrno odličje osvojila na 100m slobodno. U ovoj kategoriji bila je i odlična četvrta na 800m slobodno.

Naša mlada plivačica odlično se snašla i u seniorskoj konkurenciji gdje je izborila četiri finala i to u disciplinama 50m, 100m, 200m i 800m slobodno.

Meri Furdi, Čakovečki plivački klub, DP Zagreb, srpanj 2022
Meri Furdi zlatna na Prvenstvu Hrvatske!

Čakovečki plivački klub predstavljalo je petero plivača.

Od rezultat izdvaja se peto mjesto Marte Horvat u disciplini 50m leđno u kategoriji juniorki te ušla u dva seniorska finala u disciplinama 50m leđno i 400m mješovito.

Sara Puklavec kod mlađih juniora bila je šesna na 50m leđno.

Mario Beliga iako je plivao u konkurenciji s čak dvije godine starijim plivačima bio je na korak do postolja osvojivši četvrto mjesto u kategoriji mlađih juniora u disciplini 200m leptir. U konkurenciji seniora izborio je finale i na kraju zauzeo odlično 14. mjesto.

Na natjecanju je sudjelovalo 400 plivačica i plivača iz 36 klubova.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.