Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Međimurke upisale petu pobjedu i ostale neporažene

ŽNK Međimurje Čakovec - seniorke / sezona 2022/2023

ŽNK Međimurje Čakovec - seniorke / sezona 2022/2023

Nogometašice Međimurja i nakon pet kola ostale su neporažene u ovoj sezoni.

Proteklog vikenda na svom su terenu u Čakovcu u sklopu 5. kola 2. ŽNL ugostile ŽNK Višnjevac iz Višnjevca. Slavile su uvjerljivo, rezultatom 7:1, iako početak nije bio na njihovoj strani.

Početno vodstvo pripalo je Višnjevcu za koji je u 15. minuti precizna bila Laura Lončar, no to je bilo sve. Domaće su igračice brzo posložile svoje redove, a golijadu je samo tri minute kasnije pokrenula je Saki Yoshida.  Dvostruke strijelkinje bile su Lucija Vizinger i Ana Višnjić, a po jednom su mrežu gošći zatresla i Helena Domjanović.

Nakon pet kola naše igračice imaju isto toliko pobjeda, a u idućem kolu putuju u goste kod ŽNK Graničara.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.

Privatnost

Ova web stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo. Informacije o kolačićima pohranjene su u vašem pregledniku i obavljaju funkcije kao što su prepoznavanje vas kada se vratite na našu web stranicu i pomažete našem timu da razumije koje su informacije na našoj web stranici vama zanimljive i korisne.

Možete promjeniti postavke kolačića preko kartica s lijeve strane.