Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

FOTOGALERIJA Održani Dani dravske ribe: Ribolovci Glavatice zadržali pehar pobjednika Kupa Grada Preloga

U organizaciji Grada Preloga i Turističke zajednice Grada Preloga na preloškoj marini u subotu su održani četvrti po redu Dani dravske ribe.

Članovi ribičkih društava Glavatica Prelog, Smuđ Draškovec, Sloga Oporovec, Ostriž Cirkovljan i Ekološka udruga Hrast Čukovec uz ribočuvare Saveza sportskih i ribolovnih društava Međimurske županije i Nautički klub Labud pripremali su dravske riblje specijalitete, ali ribička društva ukrstila su i štapove na natjecanju Kup Grada Preloga u sportskom ribolovu.

U Sektoru A pobijedio je Nikola Orehovec (HRAST Čukovec) s ulogom od 14520 grama, u sektoru B Želimir Pavlic (SMUĐ Draškovec), u sektoru C u ukupni je pobjednik Goran Čonkaš (Glavatica Prelog) s 15000 grama, dok je u sektoru D prvo mjesto osvojio Antonio Bartolić (SLOGA Oporovec) s 1040 grama ulova.

Prvo mjesto ekipno osvojili su Glavatica Prelog (28 790 grama), drugo Hrast Čukovec (17860 grama), a treće mjesto osvojila je ekipa Sloga Oporovec (8810 grama).

– Ovo je već jedna od kultnih manifestacija u Gradu, prekrasno je vrijeme, uključile su se sve udruge, ribolovna društva, a atmosfera je odlična. – rekao je gradonačelnik Ljubomir Kolarek, a podijelio i pehare i medalje najboljima, a za odličnu atmosferu pobrinuli su se uvijek veseli TS Kumovi.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.