Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

FOTOGALERIJA Ena Madić i Jana Škrlec na UEFA-inom razvojnom turniru upisale prvi nastup za hrvatsku U-15 reprezentaciju

Međimurka Ena Madić i Varaždinka Jana Škrlec u subotu su u sklopu UEFA-ina razvojna turnira debitirale u dresu hrvatske U-15 reprezentacije u utakmici protiv Poljske u sportskom parku Zelenjak u Ivanić Gradu.

U subotu, prvoj utakmici Hrvatske, predvođenoj Božidarom Miletićem, Ena se našla u početnoj jedanaestorki, ali smo prvu strijelkinju prve hrvatske pionirske lige, ovog puta gledali u obrani gdje je čvrsto odigrala cijelu utakmicu, a u 73. minuti pridružila joj se i Jana, suigračica iz ŽNK Međimurje. Vršnjakinje iz Poljske slavile su rezultatom 1:0, a pogodak u konačnici vrijedan slavlja postigle su u 3. minuti, strijelkinja je bila Janina Schmidt.

U tijeku je utakmica protiv Walesa Hrvatska trenutno vodi 3:0, a naša će repezentacija za kraj turnira seli u Zagreb gdje će u četvrtak s početkom u 11 sati, na terenima NK Trešnjevka, igrati protiv Slovenije.

Fotogalerija utakmice:

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.