Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

FOTO, VIDEO: Veterani Mladosti iz Preloga prvi put prvaci Međimurja! Pogledajte pogodak za potvrdu velikog slavlja na krilima navijača

Nogometaši Mladosti Komet iz Preloga osvojili su naslov prvaka Međimurja nakon što su u finalu u Svetom Jurju na Bregu pobijedili Veneru rezultatom 2:0 (1:0) pred dvjestotinjak gledatelja.

Strijelci za slavlje Preložana bili su Miroslav Pigac (25′) i Goran Orehovec (80’+3′).

Finale nije dobro počelo za Preložane koji su nakon petnaestak minuta igre ostali bez kapetana Nikole Bukala kojeg je domaći igrač ozlijedio pri ‘grubom startu kada se nalazio u obećavajućoj situaciji za postizanjem pogotka’, kako je naveo u zapisniku utakmice delegat Darko Jambrović.

Domaći su ostali s igračem manje jer je Buhanec isključen, dok su Preložani bolju igru u kapitalizirali u 25. minuti kada je loptu u mrežu pospremio Miroslav Pigac.

Domaći su pritisnuli u drugom poluvremenu kada se među vratnicama Preloga istaknuo se vratar Čonkaš, iako su na drugoj strani Preložani i sami propustili nekoliko čistih prilika.

Neizvjesnost je u trećoj minuti sudačke nadoknade prekinuo Orehovec u kontri koji su Preložani krenuli nakon što su izbacili loptu iz svog šesnaesterca, a potom je sudac Ivan Žganec označio kraj utakmice.

Finale veterani: Venera PMP – Mladost Komet 0:2

NK Mladost Prelog: Davor Čonkaš, Marko Malek, Nikola Bukal, Neven Palačić, Miroslav Kalšan, Dražen Hozjak, Ljubomir Krznar, Ivan zrna, Miroslav Pigac, Ivica Slaviček, Danijel Čavlek; Damir Mihalac, Goran Orehovec, Rajko Gavez, Admir Vuk, Davor Balent, Miro Mesarić, Nikola Madić

NK Venera PMP: Siniša Posavec, Siniša Goričanec, Nikola Tišić, Marko Marodi, Goran Mikulan, Robert Vabec, Dejan Ivanuša, Ivan Buhanec, Damir Vinković, Vjeran Levec, Siniša Perko, Jurica Korunić, Luka Vabec, Anđelko Novak, Davor Kocijan, Ivan Guterman, Kristijan Ciglarić, Mladen Perko.

Pomoćni suci u ovom finalnom ogledu bili su Jadran Kukovec i Valentino Kantoci.

Pred finale Jambrović je Preložanima predao i pehar pobjednika Skupine A.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.