Search
Close this search box.

Dubravčan i Jedinstvo ispali u drugom kolu međimurskog Kupa

Odigrane su utakmice 2. kola Kupa Međimurskog nogometnog saveza.

U dvije je utakmice pobjednik odlučen na jedanaesterce. U Kuršancu su Drava i Jedinstvo Novo Selo Rok nakon 90 minuta imali rezultat 2:2, a na penale spretniji je bio domaćin za pobjedu 3:2.

Lutriju jedanaesteraca na domaćem terenu nije iskoristila Trnava. U Goričanu je nakon 90 minuta imala 2:2 protiv Plavog iz Peklenice, no gosti su na penale slavili sa 6:5.

Najuvjerljiviju pobjedu upisao je Polet iz Pribislavca koji je u Novakovcu domaćem Graničaru zabio 11 pogodaka, a svoju mrežu gosti su sačuvali netaknutom. Jedino od iznenađenja kola je ispadanje novog premijerligaša Dubravčana koji je izgubio u ogledu sa susjednim Vidovčanom rezultatom 2:1.

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.