Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Search
Close this search box.

AUDIO, FOTO Mladost Komet i Kraljevčan 38 odigrali bez pobjednika. Balent: Zaslužili su bod, Lacko: Glave gore, idemo dalje

Utakmica 9. kola Međimurske Premier lige u preloškom Parku mladosti između domaće Mladosti i susjednog Kraljevčana 38, igrana pred oko 250 gledatelja, završila je bez pobjednika rezultatom 1:1 (1:0).

Mladost je povela u 42. minuti preko Brune Perišića, gosti su izjednačili u 60. minuti, nakon što je zbog nespretne reakcije u kaznenom prostoru vratar domaćih srušio gostujećeg igrača i dobio žuti karton, a sudac pokazao na bijelu točke s koje je mrežu zatresao Dino Novak.

Nakon pogotka Kraljevčani su preuzeli inicijativu, ali nisu uspjeli preokrenuti, Božek se do isteka utakmice za pogrešku iskupio s nekoliko zapaženih obrana. U samoj završnici gosti su ostali s igračem manje nakon što je zbog drugog žutog kartona u 86. minuti isključenje zaradio Leon Vlahek koji je u igru ušao devet minuta ranije.

Iz Zone sporta odnosimo izjave trenera nakon podjele bodova:

Trener Mladosti Davor Balent:

Trener Kraljevčana 38 Stiven Lacko:

Na ljestvici Kraljevčan 38 sada je sedmi s 12 bodova koliko ima i osmi Spartak. Mladost Komet je 12. sa sedam bodova, jednim manje od 10. Dinama i 11. Venere, dok ju s bodom manje slijedi Jedinstvo iz Gornjeg Mihaljevca, a na začelju je Bratstvo iz Jurovca s 5 bodova.

Opširnije donosimo u Zoni sporta, a u nastavku pogledajte i fotogaleriju, Foto: Željka Švenda / Studio M

(Preuzimanje fotografija nije dozvoljeno. Više pronađite u Uvjetima korištenja)

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.