Close this search box.

Venera šokirala Dinamo, Graničar u nadoknadi slomio otpor Dubravčana, Golubić spasio Preložane

Donja Dubrava: Dubravčan - Graničar Kotoriba 1:2 (1:1) / Kup MNS 1/16 finala

Donja Dubrava: Dubravčan - Graničar Kotoriba 1:2 (1:1)

Odigrane su utakmice šesnaestine finala Kupa Međimurskog nogometnog saveza. Ždrijeb osmine finala bit će održan u petak, a utakmice će se igrati na proljeće.

Najveće iznenađenje priredila je Venera PMP koja je pred svojim navijačima s 2:0 izbacila trećeligaša Dinamo iz Domašinca. Strijelci za veliku pobjedu županijskog prvoligaša bili su Karlo Šopar u 24. minuti i Dražen Hudoletnjak u 58. minuti.

Odluka o pobjedniku u susjedskom derbiju u Donjoj Dubravi pala je tek u sudačkoj nadoknadi. Na poluvremenu je rezultat bio 1:1, premijerligaš Graničar je poveo u 12. minuti pogotkom Nikole Golenje, no samo dvije minute kasnije domaći su izjednačili preko Dominika Klarića. Otpor domaćeg prvoligaša Kotoripčani su slomili tek u 91. minuti pogotkom Dominika Arambašića.

Još je teže prolaz izborio trećeligaš Međimurje u gostima kod županijskog drugoligaša Budućnosti u Miklavcu. Odluka je pala tek nakon penala, a Čakovčani su bili precizniji s 4:2. Regularni dio odigran je bez pogodaka.

Dalje je prošla i preloška Mladost Komet za koji je u 74. minuti spasio pogodak igrača/trenera Denisa Golubića.

Od ostalih susreta spomenimo da je premijerligaš Mladost iz Svete Marije pitanje pobjednika protiv prvoligaša Omladinca riješila već u prvom poluvremenu. Poveli su u 4. minuti pogotkom Mihaela Matoteka, a u 29. prednost je udvostručio Dominik Gašparić nakon čega se rezultat više nije mijenjao. Težak poraz pretrpio pak je Draškovec na gostovanju kod ligaškog rivala Podturna koji je slavio s 5:0. Dvostruki strijelci bili su Mihovil Balenović i Luka Petak, a pobjedu je zapečatio Filip Bogdan.

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.