Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Preminuo bivši gradonačelnik Čakovca Branko Šalamon

Branko Šalamon, gradonačelnik Grada Čakovca od 2001. do 2013. godine i aktualni predsjednik Gradskog vijeća grada Čakovca, jučer je iznenada preminuo u 66. godini života.

Branko Šalamon bio je član SDP-a, a Čakovec je vodio 12 godina, sve do ovogodišnjih lokalnih izbora kada je odustao od kandidature. Nakon pobjede SDP-a izabran je za predsjednika Gradskog vijeća.

Upis u knjigu žalosti biti će moguć u ponedeljak 29. srpnja od 8 do 12 sati u gradskoj Vijećnici, a komemoracija će biti održana u 13 sati u Centru za kulturu.
 

Posljednji ispraćaj Branka Šalamona biti će u utorak, 30. srpnja u 15.30 sati na čakovečkom groblju u Mihovljanu

 

Obitelj preminulog Branka Šalamona moli da svi oni koji žele, umjesto vijenaca i cvijeća, novac uplate Udruzi dijabetičara Međimurja, čiji je predsjednik bio 20 godina, na žiro-račun HR1923400091500049112.

 

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.