Trg bana Jelačića 5, 40323 Prelog

Pirova pobjeda hrvatskih stolnotenisača!

U polufinalu Europske nacionalne lige hrvatski stolnotenisači slavili su protiv Španjolaca rezultatom 3 : 2. U utorak navečer u dobro ispunjenoj sportskoj dvorani Osnovne škole Donji Kraljevec hrvatski stolnotenisači pokušali su anulirati prednost Španjolaca iz prvog susreta u španjolskom Linaresu gdje je Španjolska pobijedila rezultatom 3 : 1. Nažalost, našim majstorima nije to uspjelo poći za rukom. Već u prvom dvoboju Španjolac Endike Diez slavio je protiv Ivana Juzbašića, našeg prvopostavljenog igrača, sa 3:0. Tomislav Kolarek donio je malo nade pobjedom 3 : 1 u setovima protiv prvopostavljenog Španjolca Marca Durana. Tomislav Zupčić borbenom je igrom oduševio ljubitelje stolnog tenisa i dobio sa 3:2 meč protiv Jesusa Cantera. U dvoboju prvih igrača Hrvatske i Španjolske Marc Duran slavio je protiv Ivana Juzbašića sa 3 : 2 u setovima. Peti je meč španjolski par predao zbog ozljede te je Hrvatska na taj način došla do pobjede od 3 : 2. Zbog boljeg omjera Španjolska je prošla u finale gdje ih čeka pobjednik susreta Poljska – Mađarska. Naše stolnotenisače čeka borba za treće mjesto u ovom natjecanju Europske nacionalne lige.

Podijeli:

Pošaljite nam vijest

Dragi naš slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš naš reporter-suradnik! 🙂

Naš e-mail: radio@studiom.hr čeka tvoju poruku – pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj mobitelom ili fotoaparatom, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.

Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na našem portalu www.studiom.hr i društvenim mrežama te u radijskom programu.

*Slanjem vijesti ili fotografije dajete privolu da Studio M smije koristiti za unos u zbirku osobnih podataka i njihovo obrađivanje, a sa svrhom objave na portalu www.studiom.hr ili društvenim mrežama radija Studio M, kao i u radijskom programu.